1990 yılında HAKKI AYDENİZ ve AYDEMİR GÜMÜŞ tarafından AYKAN MAKİNA METAL KAYNAK ELE. Şahıs şirketi olarak kurulmuştur. 2001 yılında AYKAN MAKİNA METAL KAYNAK ELEMANLARI İNŞ SAN VE TİC LTD ŞTİ unvanı ile limited şirketi olmuştur. 27 yıla yakın geçmişi bulunan köklü bir firmadır. Kurulduğu yıldan bu yana kaliteli ve dürüst hizmet verme anlayışı doğrultusunda birçok projede yer almış ve iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarına önem vermiştir. Metal malzemelerin son teknoloji kullanılarak her türlü şeklin verilip işlenmesine, çıkan ürünün kalitesine önem vermektedir.

Aykan Makina olarak bizler çevreye ve müşterilere karşı sorumluluğunu bilen bir ekiple sizlere en iyi hizmeti vermek için kurumsallaştık. Şirketimizin temel hedefi sıfır hatayla sorunsuz çalışmaktır.

Genç ve dinamik yapısını profesyonel çalışma prensibi ile birleştiren Aykan Makina kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini birinci sırada tutarak ve yasal mevzuatın gerekliliklerini yerine getirerek çalışma hayatına devam etmektedir.

Aykan Makina sürdürebilir bir başarıyla pazar payını artırarak geleceğin modern yapı ve projelerinde söz sahibi, sektörünün tercih edilen bir firması olmayı hedeflemektedir.

FİRMAMIZ, HAVALİMANI, AVM, VİLLA, OTEL, PLAZA, FABRİKA VE DİĞER ALANLARDA PASLANMAZ DEKORASYON İMALAT VE MONTAJ HİZMETİ VERMİŞ OLUP PROJE TASARIMI VE UYGULAMASI ALANINDA DA HİZMET VERMEKTEDİR.